Wydawnictwo Prosie Bardzo stawia na ekologię

23 stycznia 2021, 18:29,
Wydawnictwo Prosie Bardzo stawia na ekologię

Wielu z Was zapewne zastanawia się jaka jest różnica między naszym wydawnictwem, a rzeszą już obecnych na rynku. Różnica jest zasadnicza i zawiera się w trzech literach - EKO.

W czasach, gdy podejście ekologiczne jest nie tyle kaprysem co obowiązkiem każdego biznesu, wydawnictwo Prosię Bardzo w swych działaniach wychodzi daleko przed szereg.

Wiadomo, że podstawą działaności wydawniczej są książki. O sukcesie w tej branży świadczą liczy - tysiące sprzedanych książek, tony zadrukowanego papieru, setki ściętych drzew. Drukuje się tysiące pozycji, z których spory porocent na zawsze zalegnie w magazynie, by po jakimś czasie ulec utylizacji. I tylko drzew szkoda.

My działać będziemy inaczej - nasza oferta w większości opierać się będzie na wydaniach elektronicznych, do ściągnięcia ze strony wirtualnej księgarni. Oczywiście będziemy drukować książki, ale tylko tyle, ile oytrzymamy zamówień od naszych Czytelników. Każdy chętny, po uiszczeniu stosownej opłaty będzie mógł stać się właścicielem unikatowego, bo limitowanego nakładu książek z naszej oferty, nie będziemy jednak drukować niczego górką. Szkoda drzew, pieniędzy i powierzchni magazynowej. Oczywiście, zebranie odpowiedniej liczby zamówień i ich druk trochę potrwa, ale postaramy się, by warto było czekać na pozycje naszego wydawnictwa.

Z czasem chcielibyśmy naszą ofertę poszerzyć o audiobooki do odsłuchania, ale i do obejrzenia! Jako lektorów zaprosimy znanych i lubianych, a także autorów wydawanych przez nas dzieł.

Pandemia pokazała, że pprzed tego typu działalnością wydawniczą otworzyło się spore pole do popisu. Mamy zamiar się w nie wpisać. A Was zapraszamy do śledzenia tych działań!

LOGOWANIE

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło? Nie masz konta? Załóż je!