Jak wydać książkę w wydawnictwie Prosie Bardzo

3 stycznia 2021, 23:22,
Jak wydać książkę w wydawnictwie Prosie Bardzo

Napisałeś książkę dla dzieci lub młodzieży i nie wiesz co z nią zrobić albo odmówiono lub co gorsza zignorowano Cię w innym wydawnictwie? Nie ma problemu! Wyślij swoje dzieło do nas! My ocenimy je, szczerze napiszemy co o nim myślimy (posługując się dyplomatyczną polszczyzną, a jeśli użyjemy słów ostrych, to niezwykle delikatnie i czule), a jeśli Cię zignorujemy to z wdziękiem.

Jeśli jednak uznamy, że Twoje dzieło nadaje się do dalszej obróbki, dostaniesz od nas co następuje:
Bezpłatny pakiet składający się z DARMOWEJ:
- redakcji,
- korekty,
- projektu okładki,
- składu,
- ilustracji (jeśli zajdzie taka potrzeba).

Czego oczekujemy w zamian? Że zgodzisz się na nasze warunki wydania, promocji i sprzedaży książki.
Wiemy, wiemy, wietrzysz podstęp! Otóż nic z tych rzeczy - zasady jakie Ci zaproponujemy będą jasne i klarowne.
1. Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności na stronie wydawnictwa udostępnimy uzgodniony wcześniej procent dzieła w formie elektronicznej, żeby Czytelnik mógł poznać się na Twoim talencie (lub nie) i zamówić (lub nie) pełną wersję elektroniczną lub drukowaną.
2. Wersja elektroniczna dostępna będzie od razu, natomiast wersję drukowaną (uzupełnioną o jakieś bonusy) będzie można zamówić osobno. Jak? Otóż po zebraniu w wyznaczonym czasie wszystkich zamówień, drukować będziemy tylko potrzebną liczbę egzemplarzy. No może trochę więcej, dla przyjaciół i znajomych królika. Dzięki temu nie wydamy bez sensu majątku na pozycje zajmujące tylko miejsce w magazynie (wszak dodatkowe egzemplarze zawsze będzie można dodrukować).
3. Nasze i Twoje wynagrodzenie będzie składową ceny, więc zarówno nam jak i Tobie zależeć będzie na jak najlepszej promocji książki - pieniądz będzie najlepszym, z możliwych motywatorem do pracy przy Twoim dziele. Jak się dobrze zastanowić, to zarabiać na swoim dziele możesz do końca życia!

Co do detali naszej współpracy zawsze możemy się dogadać! Dopuszczamy też inne jej formy w tym selfpublishing (płacisz nam za pracę związaną z wydaniem książki, ale to Ty zbierasz większość zysku ze sprzedaży).
Masz jeszcze jakieś pytania? Pisz - grzegorz@prosiebardzo.pl lub kontakt@prosiebardzo.pl

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!

LOGOWANIE

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło? Nie masz konta? Załóż je!