Prosie Bardzo wspiera Ukrainę

11 marca 2022, 21:09,
Prosie Bardzo wspiera Ukrainę

Obyś żył w ciekawych czasach – jest to stare chińskie przysłowie i nie jest bynajmniej życzeniem nadejścia dobrych czasów, lecz ostrym przekleństwem, trwożnym komentarzem do tego, co się dzieje. Nam niestety dane jest w takich ciekawych czasach żyć.

O ile jednak nam Polakom grozi co najwyżej głupota polityków czy rosnąca wciąż inflacja, na ziemiach naszych wschodnich sąsiadów doszło do wiele gorszej tragedii - WOJNY.
W związku z tym postanowiliśmy, że cały zysk ze sprzedaży naszych książek w ciągu najbliższego miesiąca przeznaczymy na wsparcie Ukrainy. Mało tego 10% zysku ze sprzedaży kolejnych książek wydanych w tym roku również przeznaczymy na ten cel. Poza tym za chwilę uruchomimy licytację grafiki z książeczki "Rymowany zwierzyniec", zysk z której również przeznaczymy na ten cel.
Na koniec jeszcze jedna informacja w temacie. Dziś (piątek 11 marca) do hotelu "Zacisze" w Łowiczu, gdzie przebywają ukraińscy uchodźcy (głównie mamy z dziećmi)  powędrowało ok. pół palety środków czyszczących i odkażających (Covid nie zapomniał o nas pomimo wojny), przekazane przez dyrektora wydawniczego Prosie Bardzo.

LOGOWANIE

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło? Nie masz konta? Załóż je!