Pierwsi podopieczni fundacji - nowi autorzy wydawnictwa

2 marca 2022, 06:24,
Pierwsi podopieczni fundacji - nowi autorzy wydawnictwa

Fundacja Narysuj Mi Baranka, w ramach której działa nasze wydawnictwo powstała, by wspierać młode talenty pisarskie i plastyczne. Trochę trwało nim okrzepliśmy nieco po wstępnym rozgardiaszu organizacyjnym, ale stało się - dorobiliśmy się dwójki pierwszych podopiecznych!

Dwójka szczęśliwców, Ksawery Ślęczka i Maciej Serżysko, wyłoniona została w ramach konkursu literacko-plastycznego Bazgroł, którego fundacja i wydawnictwo jest jednym z współorganizatorów. Konkurs ma już przeszło dziesięcioletnią tradycję i choć ostatnia edycja z powodu pandemii nieco się przeciągnęła, udało się nam wyłonić w jego ramach dwójkę młodzieńców, których postanowiliśmy wziąć pod swoje skrzydła i pomóc wydać ich pierwszą książkę. Wydawnictwa planujemy wydrukować pod koniec roku, mając nadzieję, że dzieła te zacne podbiją rynek i serca młodych i starych miłośników literatury..
Jesteśmy już po słowie z młodzieńcami, przedstawiliśmy im zarys projektu, teraz powoli oczekiwać będziemy jakichś pierwszych konkretów, o któych na pewno podzielimy się z Wami.

Jeśli chcecie zostać kolejnymi podopiecznymi fundacji i chcielibyście zobaczyć swoje nazwisko na okładce, wypatrujcie wieści o kolrjnej edycji konkursu. Może tym razem to Wam się uda!

LOGOWANIE

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło? Nie masz konta? Załóż je!