Rymowany zwierzyniec - premiera już 25 listopada!

29 października 2021, 15:11,
Rymowany zwierzyniec - premiera już 25 listopada!

Po długim okresie ciszy związanym z koniecznością dopięcia wszystkich spraw urzędowych, nasze wydawnictwo powoli nabiera rozpędu i ma (oprócz Michaśka) kolejny tytuł do zaoferowania! Już 25 listopada czeka nas kolejna premiera!

Tym razem będzie to zbiór wierszy "Rymowany zwierzyniec" autorstwa Beaty Jaczewskiej z pięknymi ilustracjami Alicji Rybickiej. Na pierwszy ogień autorka wzięła zwierzęta domowe, gospodarskie i dziko żyjący w naszej strefie klimatycznej, ale z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że kroi się drugi tom, czyli wiersze o zwierzętach egzotycznych. Tym razem również ilustracje wykona p. Alicja Rybicka!

Już dziś zapraszamy do zakupu książeczki w przedsprzedaży, która trwać będzie do 24 listopada br. Do każdego drukowanego egzemplarza zakupionego na naszej stronie dołączymy specjalną zakładkę z autografem autorki!

A dla najmłodszych Czytelników mamy mały konkurs plastyczny, w którym do wygrania będą dwie dowolnie wybrane książeczki wydane przez nasze wydawnictwo w tym roku (+ mały bonus). Starsze dzieci będą mogły wysłać do nas rysunek z jakimś zwierzakiem domowym lub gospodarczym, a dla młodszych lub mniej pewnych swoich zdolności plastycznych przygotowaliśmy dwie kolorowanki (ilustracje z książki "Rymowany zwierzyniec"). Linki do ściągnięcia kolorowanek znajdziecie poniżej.
KOLOROWANKA 1
KOLOROWANKA 2

LOGOWANIE

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło? Nie masz konta? Załóż je!