Michasiek z trzynastopiąkowym poślizgiem. Premiera premier!

14 sierpnia 2021, 20:47,
Michasiek z trzynastopiąkowym poślizgiem. Premiera premier!

Stało się! Nareszcie! Po wielu miesiącach przygotowań pojawiła się premierowa premiera wydawnictwa Prosie Bardzo. Walczyliśmy ostatnich kilka dni, by udostępnić sprzedaż audiobooka, ebooka i przedsprzedaż wersji drukowanej i (z lekkim poślisgiem) udało się!

Nie wszystko poszło jak sobie zaplanowaliśmy, ale widać każdy debiutant musi zapłacić swoje frycowe. Nie ominęło to i nas. Za lekkie opóźnienie przepraszamy, bijemy się w pierś, padamy na kolana i w worku pokutnym dwa razy przejdziemy wokół domu.

A teraz zapomnijmy o sprawie i cieszmy się, bo jest z czego!

Teraz w spokoju możemy się zająć kolejnymi książkami, a jest ich trochę. Tym razem jednak praca będzie o tyle przyjemniejsza i łatwiejsza, że nie obciążona załatwianiem jakichś dokumentów czy zgód oraz problemami natury technicznej dotyczącej wyświetlania strony czy kłopotów z platnościami. To wszystko (mamy nadzieję) już za nami! POstaramy się załatwić sprawę jak najszybciej!

Jeśli jednak coś się u Was wyświetla źle, nie poszło przy zakupie - piszcie kontakt@prosiebardzo.pl. Dla nas to nowe doświadczenie i coś mogliśmy zwyczajnie przegabić bez złej woli. Ale mam nadzieję, że kontaktów tego typu będzie jak najmniej lub nie będzie ich wcale.

Pozdrawiam i w pas się kłaniam!
Grzegorz Raczek
dyreektor wydawniczy

PS. W przypadku sprzedaży wersji drukowanej, można zamawiać dostawę kurierem i Pocztą Polską - inpost i paczka w Ruchu jeszcze jest przygotowywana (musimy dodać mapkę z możliwością wyboru punktu odbioru).

LOGOWANIE

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło? Nie masz konta? Załóż je!